פשעי משרד הרווחה – סימונה שטיינמץ, פקידת סעד ראשית – מתנכלת לאמא וילדיה המבקשים להיפגש מזה שלוש שנים

פשעי משרד הרווחה – סימונה שטיינמץ, פקידת סעד ראשית – מתנכלת לאמא וילדיה המבקשים להיפגש מזה שלוש שנים

סימונה שטיינמץ, פקידת סעד ראשית, ממציאה באופן ממושך ושיטתי, מונחים ומינוחים שונים הלקוחים מעולם הפולחן ומעולם המושגים המעוות של העובדים הסוציאלים, תירוצים, מדוע אמא ללא רבב וילדיה המבקשים להיפגש מזה שלוש שנים, לא יפגשו.

ביום 25.3.12 שלחה סימונה שטיינמץ, מכתב לאמא ל' ש' מגבעתיים, בו היא כותבת:

"לאור התבטאויותייך הבוטות הכוללות אלימות מילולית וסגנונך המתלהם מכתבך לא יקבל התייחסות.

משרד הרווחה מתכוון לגלות אפס סובלנות לאלימות כולל אלימות מילולית.

לענין התנהגותך וסגנונך המילולי הבוטה ניתנה החלטת בית משפט העליון בשבתו כבג"צ, ובמידה והדברים לא יפסקו אנו נפעל בהתאם."


מכתבה של סימונה שטיינמץ – מכתב איומים אלים ומשתלח עם טיעוני סרק, של פקידת סעד כוחנית, המשתמשת במניפולציה שאין לה בסיס בדין, כאשר מכתבה משדר רצון להמשיך לנתק את הילדים מאמם, ללא סיבה המתקבלת על הדעת, מעל שלוש שנים.

בג"ץ 4613/11 קבע מפורשות, שאסור לפקידת הסעד להתנכל לילדים ולאמם על פרסומי האמא העיתונאיים על פשעי משרד הרווחה, וכבוד השופט חנן מלצר, אף הביע ביקורת נוקבת על התנהלותה של פקידת הסעד והורה לה לקבוע הסדרי ראיה מידיים בין הילדים לאמם.

פרוטוקול בג"ץ מיום 19.9.11 מוכיח, היישר מפיהן של פקידת הסעד סימונה שטיינמץ והיועצת המשפטית מטעמה עו"ד חלאוה, כי ניתוק הילדים מאמם מעל שלוש שנים – נובע בשל פרסומי האמא ל' ש' על פשעי משרד הרווחה, ולא קשור "לטובת הילדים".

 עמ' 6 לפרוטוקול:

 כבוד השופטת א. חיות:

מדוע העותרת צריכה לשלם כדי לראות את ילדיה?

 

עו"ד חלאוה (משרד הרווחה):

העותרת משמיצה כל גורם באינטרנט.

 

כבוד השופטת מ' נאור:

נשאלת שאלה ממוקדת, לגבי התשלום וחוות הדעת.

 

עו"ד חלאוה (משרד הרווחה):

היא החלה ההשמצות.

 

עמ' 7 לפרוטוקול:

 

כבוד השופטת ח' מלצר:

כשאתם מפנים את העותרת לפסיכיאטר פרטי והיא צריכה לשאת בעלות חוות הדעת?

 

כבוד השופטת א' חיות:

יש קושי במימון.

 

עו"ד חלאוה (משרד הרווחה):

לא בכדי אנו לא נמצאים בערכאה הנכונה. ביהמ"ש לעניני משפחה, הוא הגורם הנכון.

 

עמ' 8 לפרוטוקול:

 

כבוד השופטת א' חיות:

הסברנו קודם כי ערכאה זו אינה המתאימה, אך יש לעותרת זכות של הסדרי ראיה מפוקחים.

 

פקידת הסעד סימונה שטיינמץ:

לענין המימון – יש צורך לחשוב על כך שמדובר בכספי ציבור. במצב שבו האמא עצמה פוגעת בשירות הציבורי, אינה מסוגלת להנות מהשירות.

 

כבוד השופטת א' חיות:

כאשר נקודת המבט היא טובת הילדים ולא "פרס" או "עונש" להורים השיקול המרכז האם לעזור לילדים מכספי ציבור הוא שיקול שיש לשקול אותו לטובת הילדים, לכן יש צורך לבדוק אפשרות של נסיון לטובת הילדים.

 

פקידת הסעד:

לפחות לפי מה שידוע לנו מדובר במשפחה בעלת אמצעים שאמורים לקחת אחריות על בנם.

 

כבוד השופטת א' חיות:

אנו מבקשים כי תעשו להעביר את הענין למרכז הקשר.

 

עמ' 9 לפרוטוקול:

 

עו"ד חלאוה (משרד הרווחה):

כל גורמי המקצוע שבאו במגע כזה או אחר עם העותרת זוכים להשמצות באינטרנט.

 

כבוד השופט חנן מלצר:

זה לא שייך לעניין.

 

עו"ד חלאוה:

זה שייך לעניין.

 

כבוד השופט חנן מלצר:

מה הילדים אשמים בכל זה?

 

עו"ד חלאוה:

אנו מבקשים לקיים את ההחלטה של ביהמ"ש לעניני משפחה שהענין יגיע לידי גוף פרטי.

 

כבוד השופטת מ' נאור:

אנו מבקשים כי לקראת החגים יהא מפגש במרכז קשר כלשהו. באיזה מרכז קשר יש אפשרות לעשות זאת באופן חד פעמי?

 

עו"ד חלאוה:

אבקש לא להחזיר את העניין לשרותי הרווחה.

 

כבוד השופטת מ' נאור:

זה תפקידם של שירותי הרווחה שחייבים ליתן שירות לציבור.

 

סימונה שטיינמץ פקידת הסעד (משקרת):

לא מדובר רק על השמצות באינטרנט אלא גם מעקבים אחר בני משפחה של עובדים, כולל אחרי ילדים של פקידי סעד, וחדירה לפרטיות. מדובר על אלימות פיזית ולא על השמצות אינטרנטיות.

 

ניתוקם של ילדים בני 7 ו- 9 שנים מאמם הטובה והכשירה נובע מפרסומים חוקיים, הלגיטימיים של האמא העיתונאית ל' ש', על פשעי משרד הרווחה – ומשכך, שיקולי משרד הרווחה הינם נקמניים גרידא.

אזרחים במדינת ישראל, לא יכולים להוריד מסך, כשהעובדות והראיות מדברות בעד עצמן. ילדים בני 7 ו- 9 שנים, מנותקים שלוש שנים וארבעה חודשים מאמם, בגלל פרסום פשעי משרד הרווחה. זו הסיבה היחידה והאמיתית לניתוק ילדים מאמם מעל שלוש שנים.  היעלה על הדעת לנתק ילדים מאמם, בשל הטלת ביקורת?

היום זה קרה לאמא העיתונאית ל' ש', מחר זה עלול לקרות גם לאזרח אחר, שהטיל ביקורת לגיטימית על פשעי משרד הרווחה.

מדיניותה האלימה והתוקפנית של סימונה שטיינמץ, פקידת סעד לסדרי דין, ידועה גם כנגד אבות גרושים, אשר אינם רואים את ילדיהם שנים רבות, וכן כנגד הוצאה בכפיה של קשישים מבתיהם, מבלי ששופט ראה אותם. לדוגמא, התנהגותה האלימה והתוקפנית של פק"ס ענבל בורשטיין – בקישור כ – א – ן.

סימונה שטיינמץ, פקידת הסעד, משרה אווירה של משטרים אפלים, משרה אימה על ילדים, הורים וקשישים, באמצעות צווים שיפוטיים של בתי משפט, העמוסים לעייפה, הרואים בהמלצותיה של סימונה שטיינמץ, ומוצא פיה, כסוף פסוק. סימונה שטיינמץ, מנצלת את העומס בבתי המשפט, בצורה פרועה, ומוציאה צווים שיפוטיים נגד ילדים והוריהם, הפוגעים בזכויותיהם הבסיסיות, ובכבוד האדם וחרותו.

סימונה שטיינמץ, לא רק שלא יישמה מאומה מהמלצות ועדת סלונים – נבו, לבדיקת דרכי עבודה של פקידי סעד לסדרי דין, אלא אף פועלת בצורה פרועה יותר מקודמתה לתפקיד, רונית צור, ומשתוללת בניתוק ילדים מהוריהם.

מצ"ב המכתב של האמא ל' ש' לסימונה שטיינמץ, ממנו ניתן ללמוד כי האמא, לא רק שלא נקטה ב"אלימות מילולית" המומצאת ממוחה הקודח של פקידת הסעד – האמא תמהה מדוע פקידת הסעד, לא בודקת את מצב ילדיה במשך כל שנות ניתוקם מאמם.

אנשים בבתי סוהר רואים את ילדיהם, זו זכות לגיטימית לכל אדם ללא קשר להתנהגותו, או מכתבי ביקורת נגד פשעי הרווחה, אולם סימונה שטיינמץ, מתנהגת בכח שררה, כנגד אמא וילדיה, הרוצים להיפגש מזה כשלוש שנים, ואינה מאפשרת את הפגישה, מאחר והיא "סבורה" כי האמא כתבה מכתב "באלימות מילולית".

קישורים:

בסימן הימים הנוראים – עובדת סוציאלית סימונה שטיינמץ – החלום הרע של כל ילדכששואלים את העובדת הסוציאלית סימונה שטיינמץ מהם הקריטריונים שקובעים מיהו הורה טוב יותר, היא עונה במלים אחרות כי הם מחלקים ציונים להורים (ראו כתבה בעיתון הארץ). למשל, היא בודקת כמה פעמים השתתף הורה במסיבת ילדים בגן, או שואלת את הילד שאלות כמו "כשיש לך חלום רע בלילה, למי אתה קורא, לאבא או לאמא?" בכך מסכמת סימונה את מהות העבודה שלה: עבודה גשטלטית רדודה, בה איכות ההורות נקבעת לפי ציונים ותבניות, ולא לפי צרכי הילד האמיתיים.

שקרים ומאניפולציות זה אחד הכלים החזקים ביותר של פקידת הסעד להשיג כח ושליטה. הן עוברות על חשבון משלם המיסים קורסים מאסיביים של משרד הרווחה שמכילים תכנים שעניינם הקניית מיומנויות בלתמרן ולשקר הורים וילדים. הן משקרות בלי סוף, כותבות תסקירים שקריים, ושופטי הנוער והמשפחה אוכלים כל לוקש שהן אומרות, ומהווים למעשה חותמת גומי שלהן.

העדר פיקוח על עבודתן של הפקסיות מאפשר להן להתפרע ללא גבולות. פרופסור ורד סלונים המליצה להפעיל גוף בקורת חיצוני על פקידות הסעד לסדרי דין, כאן בדוח הזה, אך המלצתה נגנזה בלחץ שר הרווחה והעובדים הסוציאליים.

קיים גם חוסר פיקוח על מהות העבודה שלהן. מה שמעניין הוא שכשהן כופות את עצמן על אזרחים תמימים באמצעות ה"טיפולים" שלהן, הן אינן קובעות מדד מכומת להצלחה או כשלון של הטיפול שלהן. הן אינן מחלקות ציונים לטיפולים שלהן, זאת על מנת להתחמק מאחריות כשה"טיפול" נכשל או גרם נזק לילד ומשפחתו. אבל לחלק ציונים להורים, זה הן יודעות, והרבה.

לעיתים הן מפעילות "טיפול ארוך טווח" שהוא בעצם מילה נרדפת ל"ניסוי וטעיה". כך הן מתחמקות מפיקוח על אפקטיביות ה"טיפולים" שלהן – אם לא מוגדרים מדדים מכומתים להצלחה וכשלון, אז גם אין אפשרות לפקח עליהן.

נזכיר אף כי בתי הכלא מלאים בעובדי ציבור, אנשי חוק שסרחו, וביניהם אף בעלה של סימונה, יוסי שטיינמץ. ביולי השנה, הורשע יוסף שטיינמץ במרמה והפרת אמונים עת שעבד כעובד ציבור וכ"איש חוק מהימן" ברשות המסים. גזר הדין המלא כאן בקישור הזה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s