מוטי אלבז יו"ר השדולה למען רווחת הילד בישראל: משרד הרווחה ארגון פשע

מר מוטי אלבז יו"ר השדולה למען רווחת הילד בישראל: משרד הרווחה ארגון פשע

מר מוטי אלבז יו"ר השדולה למען רווחת הילד בישראל נגד שר הרווחה כחלון, שמאפשר לעובדים הסוציאליים להוציא ילדים ממשפחות נורמטיביות לצורך מילוי מוסדות משרד הרווחה.

לדברי מר אלבז, מה שקורה בנושא של הוצאת ילדים זה גובל בפשע! בפשע חמור. תרבות השקר של העובדות הסוציאליות, הפקידות סעד, זה חמור מאוד.

בית משפט עליון לפני 4 שנים נתן את דעתו בנושא זה. יש פסיקה ברורה מאוד נגד הוצאת ילדים מבתיהם.

מוסדות משרד הרווחה מקבלים 17,000 ש"ח עבור כל ילד שמאכלס הוסטל או מוסד של משרד הרווחה.

הקלות שבה עובדת סוציאלית מוציאה ילדים מביתם, עו"ס שמעולם לא הוכשרה מקצועית כפסיכולוגית או כפסיכיאטרית, היא נותנת תסקיר ועל סמך זה בית משפט לנוער נותן צו ומוציא את הילדים מביתם.

אסור להוציא ילדים מהבית. יש אנשים רעבים – משרד הרווחה לא מתייחס לזה. במקום זאת הם שופכים 5 מיליון ש"ח על הוסטלים של משרד הרווחה.

האלימות באה רק מצד העובדים הסוציאליים שמוציאים ילדים שלא כדין ממשפחות נורמטיביות.

תרבות השקר השולטת אצל העובדות הסוציאליות מחייבת הגשת תביעות נגד פקידות סעד. זה גובל בפשע מאורגן של משרד הרווחה. צריך להקים ועדת ביקורת ממשלתית על פשעי משרד הרווחה.

קישורים:

חטיפת ילדי משפחת חביבי – חיים וויולט זוג הורים נורמטיביים, כשירים ועובדים, הורים טובים, ישרים והגונים שגידלו את ילדיהם בצורה מכובדת ונאותה, עד אשר "זכו" לדריסת רגל הרסנית וברוטלית של רשויות הרווחה בביתם.

מכאן מתחיל הסיוט שלא נגמר – סיפורם של משפחת חביבי.

משרד הרווחה – השטן של העם היהודי, כך מכנה חיים חביבי את משרד הרווחה בישראל.

בני הזוג חיים וויולט חביבי שילדיהם נחטפו על ידי רשויות הסעד בישראל ונלקחו לפנימיות ומשפחות אומנה, התבצרו לפני מספר שנים בכנסיית הבשורה בנצרת וזעקו משם לעזרה. סיפורם התפרסם בכל אמצעי תקשורת אפשרי ואף באמצעי התקשורת העולמיים מכיוון שהפרשה כמעט הביאה לתקרית בינלאומית.

בערוץ 2 הוקרן הסרט על משפחת חביבי ושמו 'הבשורה ע"פ חביבי'. הסרט מתאר את מצוקתה של המשפחה, את מצבה הכלכלי הקשה, את הפשע המאורגן של רשויות הסעד בישראל ואת אוזלת היד והאטימות של שאר מערכות השלטון בישראל כלפי משפחות חלשות. אטימות שהובילה את המשפחה, בצעד של יאוש, לברוח אל הרשות הפלסטינאית ולהסתתר שם מפני הצוררים הנאציונל סוציאליסטים של משרד הסעד.

פקידת הסעד הקלוקלת תמר ישראלי מלשכת הסעד בנתניה ועובדת הסעד הכושלת מרים פיירברג שמכהנת כיום כראש עירית נתניה, ואשר דרדרה את העיר נתניה לתהומות ולשיאי פשיעה בלתי נתפסים, שתיהן יחד חברו יחדיו ורדפו את משפחת חביבי ללא רחם.

הטרמינולוגיה החולנית של עובדות הסעד:

רשויות הסעד טענו כי המשפחה "לא שיתפה פעולה" וסירבה לקבל "טיפול" ממשרד הסעד. ברצוננו להדגיש כי לעובדים סוציאלים יש טרמינולוגיה חולנית ומעוותת לגבי שני המושגים הללו.

המושג "שיתוף פעולה" בטרמינולוגיה הנכונה משמעו עבודה משותפת של כל הצדדים שבבסיסה קיים אמון הדדי והסכמה משותפת של שני הצדדים לאופן הטיפול.

המושג "שיתוף פעולה" בטרמינולוגיה של משרד הסעד משמעו כח ושליטה, קרי כפיה על הנזקק לבצע את מה שהעובדים הסוציאלים פוקדים עליו לעשות, שאם לא יעשה כן ילדיו יילקחו ממנו לצמיתות.

ניתן ליצור קשר עם מר חיים חביבי – ולסייע לו ולמשפחתו: 052-5019447

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s