פסיכיאטרית פנינה אברמוביץ מספקת חוות דעת מוטות ושקריות נגד הורים מטעם ניבה מילנר פקידת סעד

פסיכיאטרית פנינה אברמוביץ – מספקת חוות דעת מוטות ושקריות נגד הורים מטעם ניבה מילנר פקידת סעד

פנינה אברמוביץ פסיכיאטרית, מקבלת עבודה ותשלום ממשרד העבודה והרווחה עבור חוות דעת שהיא כותבת, לרוב עבור ניבה מילנר, עובדת סוציאלית מחוזית.

ניבה מילנר המרושעת

פסיכי' פנינה אברמוביץ, היא ספקית חוות דעת מוזמנות והמשולמות על ידי משרד הרווחה על פי דרישת העובדת הסוציאלית המחוזית ניבה מילנר, ותמיד היא כותבת את אשר מורה לה העובדת הסוציאלית לכתוב. ברוב המקרים העובדת הסוציאלית היא זו שכותבת את חוות הדעת והפסיכי' פנינה אברמוביץ שמה את החותמת גומי שלה על הנכתב.

כך למשל ביום 27.12.2011, נקבעה לאמא ל' ש' מגבעתיים, ועדת תסקירים במשרד הרווחה במשרדה של ניבה מילנר עו"ס. אל הישיבה הגיעה גם הפסיכי' פנינה אברמוביץ אשר זומנה על ידי ניבה מילנר.

מודגש: האמא ל' ש', לא מכירה את הפסיכי' פנינה אברמוביץ, מעולם לא שוחחה איתה ולא דיברה איתה, והפעם הראשונה שראתה ופגשה בפסיכי' פנינה אברמוביץ – היתה במעמד ועדת התסקירים, וגם אז האמא לא דיברה עם הפסיכי' אברמוביץ, שכן לא היה לה כל מעמד בועדת התסקירים והיא הובאה מטעמה של העובדת הסוציאלית ניבה מילנר.

פנינה אברמוביץ, שכאמור לא שוחחה עם האמא ולא פגשה בה קודם לכן, כתבה בתום ועדת התסקירים – "חוות דעת פסיכיאטרית" שקרית אותה הגישה לעו"ס ניבה מילנר. בחוות הדעת המורעלת והמומצאת ממוחה הקודח "אבחנה" את האמא כמסוכנת לילדיה.

לאמא היתה חוות דעת מקצועית ומקיפה במסגרת מסוגלות הורית שעברה מטעם הפסיכיאטר ד"ר כלב יוסף – בה הוא קבע כי האמא איננה מסוכנת לילדיה והאמא היא טובה וחמה לילדיה, בעלת מסוגלות הורית מצוינת לילדיה.

ניבה מילנר, העו"ס פנתה לבית המשפט לשופט חותמת הגומי שלה נפתלי שילה ומסרה לו כי יש בידיה חוות דעת פסיכיאטרית של פנינה אברמוביץ שקובעת שהאמא מסוכנת לילדיה. העתק מחוות הדעת של הפסיכי' לא הומצאה לידי האם. השופט נפתלי שילה שהוא חותמת גומי של העו"ס – פסק כי לעו"ס ניבה מילנר סמכויות פיקוח להסדרי ראיה, והעו"ס ניתקה את האמא מילדיה לחלוטין וסירבה לקבוע הסדרי ראיה לאמא.

האמא שלחה מכתב תלונה ללשכת הבריאות המחוזית נגד הפסיכי' פנינה אברמוביץ וכמובן שלחה טיוטת תביעה לפסיכי' פנינה אברמוביץ בה כתבה האמא לפסיכי' אברמוביץ, שהיא נדרשת להעביר מידית לידי האמא העתק מחוות הדעת שהמציאה נגדה לעובדת הסוציאלית ניבה מילנר.

הפסיכי' פנינה אברמוביץ, שהבינה שהיא הולכת לאבד את רשיונה הוציאה מכתב לאמא  בו כתבה:

"לא נתתי חוות דעת נפרדת אלא כל דברי נאמרו במסגרת הועדה בנוכחותך.

הדברים שיוחסו לי בפרוטוקול בימ"ש מיום 5.3.12 לגבייך, לא נאמרו על ידי."

להלן מכתב הפסיכי' פנינה אברמוביץ

במקרה המתואר מעלה הבינה הפסיכי' פנינה אברמוביץ, כי האמא ל' ש' לא תוותר לה ותתבע אותה תביעת נזיקין ולשון הרע, ולכן היא חזרה מדבריה והכחישה הוצאת חוות דעת, אולם במקרה של אבא אחר, חזרה התנהלותה הפושעת של הפסיכי' פנינה אברמוביץ, והיא תייגה את האבא כחולה נפש.

האבא, ללא בעיות נפשיות, שנמצא בסכסוך משמורת בתו, תוייג על ידי הפסיכי' פנינה אברמוביץ כחולה נפש, כשכאמור, הפסיכי' אברמוביץ לא נפגשה קודם לכן עם האבא והפעם הראשונה שהיא פגשה באבא היתה במהלך ועדת תסקירים במשרדה של העובדת הסוציאלית ניבה מילנר.

לפנינו, התנהגות שיטתית של פסיכיאטרית הרואה צל כהרים, העושה  שימוש לרעה במקצוע הפסיכיאטריה נגד הורים.

ההורים מתבקשים להיזהר מהפסיכי' פנינה אברמוביץ ולדרוש להוציא אותה מועדת תסקירים מטעם משרד הרווחה.

קישורים:

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s