עו"ס רונית יצחקי מלשכת רווחה פתח תקווה רוצה לשלוח את שירה סלם בת ה-5.5 לאימוץ ולנתק אותה מאחותה בת-אל בת 7 שנים המתגוררת עם אימה. האמא פונה לציבור: "עזרו לי להחזיר את שירה הבייתה. אני טובה לגדל את הילדה הגדולה אני גם טובה לגדל את בתי הקטנה"

משרד הרווחה רואה ילדים כסחורה לאימוץ. אין לו שום בעיה להפריד בין אחיות, לנתק קשר דם, זה מה שהולך לקרות לשירה סלם בת ה- 5.5 שנים. משרד הרווחה חטף את שירה כשהייתה בת חודשיים ושלח אותה לאומנה, עקב הליך גירושין מר שניהלה האם. להורים בת נוספת, בת-אל, הגדולה משירה בשנה וחצי. היא נותרה במשמורת האמא.

בתמונה: שירה (צד ימין) ובת-אל (צד שמאל) - משרד הרווחה מפריד בין האחיות ורוצה לנתק את קשר הדם, ולשלוח את שירה לאימוץ סגור
בתמונה: שירה (צד ימין) ובת-אל (צד שמאל) – משרד הרווחה מפריד בין האחיות ורוצה לנתק את קשר הדם, ולשלוח את שירה לאימוץ סגור

מדוע משרד הרווחה מתעקש לגרום נזקים לשירה, במקום להחזיר את הילדה לאמא שלה הטובה והאוהבת ולאחותה שגדלה בבית עם אימה? התשובה היא: משרד הרווחה סוחר בילדים לאימוץ ומשתמש בבית המשפט כחותמת גומי שלו.

לאחרונה נאמר לרויטל סלם, כי ביתה שירה נשלחת לאימוץ סגור וכי עליה להיפרד מהבת. במשך 5 שנים מנהלת האם את מאבק חייה להשיב את הבת שלה בחזרה הבייתה, שנלקחה ממנה שלא כדין, ומאמציה אינם נושאים פרי. האמא יוצגה עד עכשיו על ידי עורכת דין מהסיוע המשפטי, שגרמה לה נזקים חמורים ביותר, העלימה ממנה את החומר המשפטי, כשהיא אומרת לאם שמדובר ב"חומר חסוי", ולמעשה הכשירה את השרץ לשלוח את הבת הקטנה לאימוץ סגור.

האמא רויטל סלם. אם עדינה, רכה ואוהבת. התביישה לספר על חטיפת ביתה, מחשש שלא יאמינו לה על מה שהמדינה עשתה לה
האמא רויטל סלם. אם עדינה, רכה ואוהבת. התביישה לספר על חטיפת ביתה, מחשש שלא יאמינו לה על מה שהמדינה עשתה לה
שירונת הקטנטנה שאוהבת את אחותה הגדולה בת-אל יותר מכל וזקוקה לאמא שלה. לא יודעת שבקרוב היא הולכת לאבד גם את בת-אל וגם את אמא
שירונת הקטנטנה שאוהבת את אחותה הגדולה בת-אל יותר מכל וזקוקה לאמא שלה. לא יודעת שבקרוב היא הולכת לאבד גם את בת-אל וגם את אמא

עד כה, האמא רויטל סלם, נאבקה בשקט כשהיא מתביישת לחשוף בפני הציבור כי היא מגדלת רק ילדה אחת, את הבת הבכורה ואילו את הקטנה משרד הרווחה חטף לאומנה. בצערה הרב של האם, כשהתבשרה בבשורת האיוב, פנתה לעיתונאי מוטי לייבל, בבקשה לעזרה: "עזור לי להחזיר את הבת שלי שירה. אין לי חיים בלעדיה. היא כל עולמי. אחותה הגדולה תתפרק לגמרי אם היא תדע שהיא לא תראה יותר את שירה". העיתונאי לייבל, הזדעזע עמוקות, והבטיח לסייע לאם.

התפיסה בציבור "סתם לא לוקחים ילדים, ואם לקחו את הילדה, אז כנראה שזה נעשה לאחר בדיקה וחקירה", אלא שמדובר בסחר בילדים, ומשרד הרווחה לוקח ילדים בהתאם להיצע וביקוש בשוק הילדים. בית המשפט דוגל בהתערבות מסיבית של המדינה בחיי המשפחה, וכל זאת באמצעות שוטרי חרש מטעם המדינה הנקראים עובדים סוציאליים שהמשימה המוטלת עליהם למשטר את האזרחים בחיי המשפחה שלהם, ומי שלא עומדת בנורמות, אחת דינה: הילדים יילקחו ממנה למרכזי חינוך מחדש: אומנה, אימוץ, מרכזי חירום פנימיות, ומה לא. די מזכיר את צפון קוריאה.

שירה הקטנה. לא יודעת שמשרד הרווחה עומד לנתק אותה לנצח מאחותה ומאימא שלה
שירה הקטנה. לא יודעת שמשרד הרווחה עומד לנתק אותה לנצח מאחותה ומאימא שלה

עו"ס רונית יצחקי התנפלה על האם, מיד כשידעה שהאם נמצאת בהליך גירושין מהאב, ממנו ספגה אלימות. הכי קל לקחת מאמא אחרי לידה את התינוקת שלה בטענה שהיא לא ראויה, אבל אם רויטל לא הייתה ראויה לגדל את שירה הקטנה, מדוע היא כן ראויה לגדל את בת-אל, שגדולה ממנה בשנה וחצי? על כך אין תשובה במשרד הרווחה. הם החליטו שאחת תגדל עם אמא שלה והשנייה נחרץ גורלה להוצאה חוץ ביתית.

משרד הרווחה הוא סוחר ילדים, או יותר נכון אורנה הירשפלד עו"ס ארצית לאימוץ ילדים.

מדוע עו"ס רונית יצחקי, מענישה את שירה הקטנה והיא מנתקת אותה מאחותה הגדולה ומאמא שלה? מניין האטימות הזו? מדוע לשים את הילדה אצל אנשים זרים? במה יותר טובים מאמצים מהאמא הביולוגית, אותה אוהבת שירה בכל לבה ומאודה, והאמא מעולם לא פגעה או הזיקה לביתה, ויש ביניהן קשר גנטי חם ואוהב? משרד הרווחה אוהב להתהדר בסלוגן עם הפנים לקהילה, אולם בפועל הוא פועל במהופך. מוציא ילדים מההורים שלהם, משמיץ אותם בתסקירים שקריים ומסולפים וגורם לנזקים בלתי הפיכים במשפחה. במקום לסייע למשפחה הם גורמים חורבן וכמו במקרה הזה, כשהילדה יודעת שיש לה אחות ואימא מהן היא הולכת להיקרע עד הגיעה לגיל 18 שנים.

האומנים המתעתדים לאמץ את שירה הם טיפוסים נאלחים, אנוכיים, נרקיסיסטיים. הם יודעים בדיוק מי האמא רויטל סלם שנלחמת להחזיר את בתה החטופה אליה.

לפני מספר ימים הודיעה עו"ד יערה רשף, לאם כי היא מוכנה לקחת על עצמה את המשימה הקשה ולעצור את האימוץ המזוויע. אנו מברכים את עו"ד יערה רשף, ונשמח לעדכנכם כששירה תהיה חבוקה בזרועות אמא רויטל.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s