הכירו את עו"ס נינה מזרחי (מנגלה) שפוטרה מבית שבתי לוי חיפה לאחר ששני ילדים בטיפולה מתו מחנק מאכילת נקניקיה שלא נחתכה בהתאם לגילם

בתמונה זו מככבת אחת הנשים השנואות ביותר בחיפה, עו"ס נינה מזרחי, מי שעבדה בבית שבתי לוי הידוע לשמצה בחיפה. אישה זו גרמה למותם של שני ילדים שמתו מחנק, לאחר שנתנה להם לאכול נקניקיות שלא נחתכו בהתאם לגילם.

אמא שהיתה רואה את הבת שלה, בבית שבתי לוי, תיארה אותה כך: מדובר במפלצת גסה ובהמה. כל הזמן היא צורחת ועצבנית. שונאת ילדים בטירוף. מתתי מפחד ממנה. הילדים רק היו רואים אותה היו בהתקף חרדה. היא נהגה לצבוט לילדים בפטמות, וממש התעללה בהם. סדיסטית מפלצת זו, אמרה לי, שהיא תכתוב מכתב לשופטת הנוער, שאני כשירה לארח את הילדה שלי בביתי. כשביקשתי את המכתב המובטח והיא סירבה, אמרתי לה שהיא נאצית ושהיא מחוללת שואה שניה להורי, שניצלו מבורות המוות של הנאצים. בתגובה היא ביטלה לי את כל המפגשים בבית שבתי לוי, ואמרה שהילדה שלי תימסר לאימוץ. ניהלתי מלחמת חורמה להוציא את הבת שלי משם.

לימים נודע לי מהאימהות המסכנות שנאלצות להיות שם בצינוק של 1 מ' על מ', שפיטרו אותה, לאחר ששני ילדים מתו. ילדה בת שנתיים וילד בן 4 שנים מתו, לאחר שהיא נתנה להם לאכול נקניקיות, בלי שהיא פרסה אותם לאורך. הם מתו בחנק. נינה מזרחי, הודיעה באדישות להורים של הילדים, שהם נמצאים בבית חולים והיא לא יודעת מה הסיבה, בעוד שהסיבה היתה: היא. פשוט רוצחת.

כבר שנים שהנבלה הסרוחה עו"ס נינה מזרחי התעללה באימהות. מסתבר שרוחו של דר' מנגלה מהרמפות של מחנות ההשמדה הפולניים לא מפסיקה להשתבט בתוך גופן של פקידות הסעד ועובדות הרווחה הישראליות. שוב ושוב עלו תלונות על נינה מזרחי מחיפה. מדובר בשנים על גבי שנים של התעללות, ניתוק ילדים מאימהותיהם, בהמתיות טוטלית, התאכזרות קרנפית, וחזירות, והכל באישורה ועידודה של דיצה חטב, שאריות זבל ממזבלת חירייה.

נינה מזרחי שיוצרה מזרע עמלק נחננה ביכולת לשקר על ימין ועל שמאל בלי למצמץ.  הכלבה הזו רק רואה אמא, מייד מציעה לה לוותר על הילדים שלה, ואחר כך היא ניגשת למשטרת ישראל ולהתלונן על איומים כלפיה שלא היו והכל כדי להפריד בין האמא המסכנה לילדיה.

בתיק שהתנהל בעפולה, השופט יוסי בן חמו כתב עליה:

"לגבי עו"ס נינה מזרחי אינני בטוח שהתנהלותה של העו"ס היתה ראויה ובהתאם לנהלים, לא היתה פניה של בית המשפט לעו"ס להגיש דוח או תסקיר כלשהו, והיא גם לא הוזמנה על ידי בית המשפט להעיד. בכל זאת, מצאה לנכון להגיש "דוח סוציאלי", מתוך ידיעה שהדוח הזה נועד לשימוש בהליכים לאימוץ הילדה".   

בתביעה אחרת, גבר גרוש תבע אותה בגין מעשיה הנפשעים:

ש"ש נ' נינה מזרחי. בתיק אחר היא העידה שהיא ראתה את האמא עם פטיש, ובכלל לא היה פטיש.  בתיק אחר הסבירה נינה מזרחי, מדוע היא נזכרה מאוחר מאוד להתלונן (המציאה את כל העלילה), "כי התעכבה עם הגשת התלונה למשטרה כיוון שלא רצתה להתסיס את האמא".

הורים יקרים: אל תתקרבו לנינה מזרחי.

לא ברור מי הפליץ את השטן הניבזי הזו לאוויר העולם, אבל ברור שתועלת ליקום היא לא מביאה. מקום טוב שמור לה בדיוק לאן שדר' יוזף מנגלה הגיע.

נינה מזרחי החלום הרע של כל ילד
נינה מזרחי החלום הרע של כל ילד

נינה מזרחי הזו אחראית לשואה, שואת הילדים שציידות הרווחה צדים אותם תמורת בונוסים במשכורת. היא, נינה מזרחי, כמובן תסביר שבית שבתי לוי בחיפה, הוא מקום נפלא, אבל גם התנורים באושוויץ היו מקומות נפלאים: פאר התעשייה הגרמנית בשנות ה- 40. אישיות מחליאה ודוחה. בהמה שנבראה בצלמו של השטן.

פוסט זה נכתב לעילוי נשמתם של שני הילדים הקטנים שנפטרו, אשר נינה מזרחי גרמה למותם.

הביטו בתמונה: כך נראו גם הנשים במדי SS על הרמפות בטרבלינקה שעשו סלקציות, והסלקציות הללו מתרחשות יום יום פה בישראל. כנראה שהיהודים הם עם שאוהב שואה, שכן יהודים בישראל מחוללים שואה כלפי יהודים אחרים, ונשים כמו נינה מזרחי עוד רוצות שימחאו להן כפיים.

נינה מזרחי חוטפת ילדים מבית שבתי לוי
נינה מזרחי חוטפת ילדים מבית שבתי לוי
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s