אזהרת אפוטרופוס לקטינים שמוכר ילדים לרווחה: עו"ד גרשון גרונפלד סייען לחטיפות ילדים, אישיות פסיכופטית ונאלחת

הביטו בתמונה זו:  Gershon B. Grunfeld הציבור מוזהר מהנבלה הארסית המופיעה בתמונה זו. עו"ד גרשון גרונפלד – זהו אחד מכלבי הצייד שבהם משתמשות פקידות הסעד של הרווחה כדי לחטוף ילדים מהוריהם, וכדי לסתום להורים את הפה. המדובר בעו"ד הממונה כאפוטרופוס לדין על הילד, כאשר הרווחה רוצה לחטוף את הילד. סיבת המינוי היא שבבית המשפט האמא או האבא יושתקו ולא יוכלו להתנגד לחטיפה, כי לילד יש: "אפוטרופוס מטעם המדינה".

האפוטרופוס תמיד מיישר קו עם העובדות הסוציאליות. מה שהן רוצות, זה מה שהוא אומר. הוא מקבל את שכרו ממשרד המשפטים – האגף לסיוע משפטי. מי שאחראית עליו היא לידיה רבינוביץ, כלבה ניבזית וארסית, אשר מדריכה את כל האפוטרופוסים ליישר קו עם הרווחה, ולעשות הכל כולל הכל כדי לדאוג שהילדים יועברו מחזקת ההורים לחזקת הרווחה.

האפוטרופסים הללו על פי ההוראות שקיבלו ממי שמממנת אותן, לידיה רבינוביץ, פשוט מוכרים את הילדים לרווחה בעבור בצע כסף. לידיה רבינוביץ משלמת להם על כל ילד ריטיינר חודשי של 1,050 ש"ח, ככל שהילד נמצא תחת צו נזקקות. לכן יש להם אינטרס מובנה לדאוג להשאיר את הילדים בפנימיות או באומנה תחת צו נזקקות על גיל 18.

האפוטרופוסים הללו מפתחים עור של פיל, ולא מעניין אותם מה קורה עם הילדים שעל שלומם הם מופקדים. אותם מעניין התזרים של 1,050 ש"ח לחודש. כלבי הצייד של היטלר היו אנושיים יותר מהאפוטרופוסים הללו. זונה ברובע פיגאל בפריז יש לה לב רחב יותר מהאפוטרופוסים הללו.

הביטו באפוטרופוס שבתמונה: עו"ד גרשון גרונפלד – הסחר בילדים הוא התענוג האישי שלו!

גרשון גרונפלד נבלה נאלחת

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s