זונה משוקמת עו"ס ענת זיידנברג (בת-ים) מטייחת פשעיה נגד האמא וילדיה באמצעות זימון לדיוני סרק

מזה 6 שנים, הפושעת הסוציאלית רונית שרי עם חבר מרעיה, מונעת מהאמא לורי שם טוב, לראות את ילדיה, כשהשופט המסורס נפתלי שילה, נענה לכל גחמותיהן של פקידות הסעד.

ענת זיידנברג היא מעלילת עלילות מנהלת החוטפות בבת ים, מתגוררת בשדה נחום 7 בראשון לציון. הנה הפייסבוק של חוטפת הילדים: https://www.facebook.com/anat.zaidenberg

ענת זיידנברג מנסה להציג מצג שווא של עבודה בשיתוף פעולה עם ההורים, ומטרידה את העיתונאית בזימון לדיוני סרק, בעוד שבפועל היא פועלת בדיוק ההיפך, ולמעשה מרחיקה את האמא והילדים אחד מהשני בדרך פושעת ואכזרית ביותר.

לאחר 6 שנים בהם האמא וילדיה כמהים לראות אחד את השני, בדרכה המזלזלת והעילגת מזמינה העו"ס זיידנברג, את האמא, להעברת תיק בין גורמי הרווחה הפנימיים. התנהגות זו מהווה פשע נגד האנושות, שנעשה מידי יום ביומו בין כותלי רשויות הרווחה הפושעות.

אזהרת עו"ס ענת זיידנברג זונה משוקמת מראשל"צ שחוטפת ילדים. עו"ס ענת זיידנברג מטופלת בכדורים פסיכיאטרים וטיפולים נגד סיפיליס
אזהרת עו"ס ענת זיידנברג זונה משוקמת מראשל"צ שחוטפת ילדים. עו"ס ענת זיידנברג מטופלת בכדורים פסיכיאטרים וטיפולים נגד סיפיליס

ענת זיידנברג זונה שעשתה שיקום לעובדת סוציאלית

למה ענת זיידנברג  לא יכלה למצוא לעצמה עיסוק יותר מועיל, כגון רקמה בדואית, הכנת פמוטים צ'רקסיים או סבוני שמן זיית מתחרים לאלו של סבתא ג'מילה? הלכה ועשתה הסבה מזנות לעבודה סוציאלית ולמדה להיות פרזיטית יהודיה. איכס כמה שהמקצוע שלה מגעיל.

כידוע העבודה הסוציאלית "מקצוע" לבהמות פמיניסטיות פרזיטיות, בדרך כלל עם IQ של חילזון. מדובר בזבל של הזבל של האוניברסיטה, נשים רעות שלא יכלו להתקבל לשום פקולטה ששווה משהו, בגלל ציונים נמוכים, ומנת משכל זעומה. נשים כמוה עוברות חינוך מחדש, שהחברה זקוקה להן לעשות "עבודת קודש" בשם מקצוע העבודה הסוציאלית, ושהן יודעות יותר טוב מהציבור מה הצרכים של הציבור.

בשם עבודת הקודש הזו הן מנתקות ילדים מאימהות, משקרות בכל הזדמנות, טופלות עלילות על נשים חלשות ולוקחות מהן את הילדים לאומנה ופנימיות ועוד מקבלות בונוס אישי על כך.

המקצוע הזה פרזיטי ואינו תורם גרוש למדינה.

להיפך מדובר בבזבוז עצום של משאבים על טיפולים, הדרכות, אבחונים והזנת תעשייה שלמה של פרזיטים שמפרנסים מיצירת מצוקות בציבור, כדי להצדיק את קיומן.

מי שמגיע אליהן בבקשת עזרה לא יודע שתפקידן לחסל אותו עד דק, כדי להצדיק המשך טיפולים למשך שנים, והמדובר בטיפולים שלא שווים שום דבר. מנציחים את העוני והנזקקות.

מקצוע העבודה הסוציאלית דורש אישיות של בהמה, ניבזיות, נרקיסיסטיות. מדובר בכלבות שטניות שמתאים להן לשמש כסוהרות בטרבלינקה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s