אפרת אמיר לסבית אלימה מנהלת מרכז חירום "אהבה" מונעת מהורים לשוחח עם ביתם בת ה- 9 בטענה "האב אלים"

מוסד "אהבה", הוא מקום כלכלי המנוהל בידיים פרטיות, חוגג מידי יום ביומו את פסטיבל האלימות נגד אימהות מוחלשות שילדיהן נתלשו מהן באלימות על ידי עובדות סוציאליות, שבשיא החוצפה הגדירו את הילדים החטופים "בסיכון".

הסיכון היחידי הטמון לילדים שנלקחו מאימהותיהן הוא עובדי המוסד הנעול "אהבה". המוסד מעסיק את אפרת אמיר כמנהלת מרכז החירום.

אפרת אמיר לסבית  עמוסת טסטוסטרון, שאין בה טיפה של נשיות, או קורטוב חמלה לילדים. כשרואים את התמונות שלה בפייסבוק וקוראים את המלל האלים הברוטלי שהיא כותבת, מתפחלצים. מי מאמין שאישה אלימה כמוה מסוגלת לטפל בילדים "בסיכון", או בילדים של אימהות אחרות. האלימה הזו לא מסוגלת לטפל בילדים שלה.

כולנו יודעים שהאלימות בקרב לסביות ע"י לסביות היא הרבה יותר גדולה, חמורה, שכיחה ונפוצה מאשר בין זוגות הטרוסקסואלים. מי שאי פעם נכנס למועדון בערב שבו יש נחילים של לסביות יודע היטב שמאוד מסוכן להסתובב שם או לרקוד שם. הלסביות הן יותר גרועות מגברים. יש בהן המון טסטוסטרון גברי, בנוסף לעובדה שכל 24 ימים יש להן הפרעות הורמונליות של מחזור, והן מדממות שם למטה. הן מאוד קנאיות ומאוד רכושניות. המועדונים שלהן מאוד מסוכנים. בכל רגע נתון עלולה לסבית אחת לחטוף התקף קינאה כי מישהי שמה עין עליה, שמה עין על אחרת, ובשניות מתחיל קרב של נשים רוויות אלכוהול וטס. אגרופים מושטים קדימה, קללות, בוקסים. הן מפילות אחת את רעותה על הרצפה, בועטות, מייללות, ואף אחת לא נשארת עומדת, כולן מצטרפות לאקשן. הזדמנות לשחרר את הטסטוסטרון המפעפע. הן לא נרגעות עד שבאה איזה מישהי אחרת להפריד, או שבעלי האולם שולחים את הסדרנים. אחרי 10 דקות זה קורה עם מישהי אחרת.

אז אפרת אמיר הוואחשית שנראית כמו הר אדם, מונעת מאבות לראות את הילדים שלהם במרכז החירום "אהבה", בטענה שהאבות אלימים. בעניין שלפנינו, זוג נשוי, ביתם בת ה- 9 שנים נלקחה לפני חצי שנה למרכז חירום "אהבה", בטענה שהיא בסיכון. אפרת אמיר מונעת מהילדה לשוחח עם אמא שלה מזה שבוע ימים, ואף לא איפשרה לילדה לצאת הביתה בחופשת חנוכה, מאחר והגיעו תורמים למרכז החירום, ואפרת אמיר החליטה שהילדה תשמש סטטינית לתורמים, להראות שהיא ילדה בסיכון ושההורים שלה לא רוצים אותה גם לא בחג חנוכה. אפרת אמיר אמרה שהאם אישה מוכה ואילו האבא הוא שיכור אלים מרוסיה שאף ניסה לתקוף גם אותה. לילדה אמרה אפרת אמיר "עדיף לך בלי אמא שלך. תשכחי ממנה. הכי טוב בשבילך זה לגור בפנימיה!".

בדקנו על העבר של אפרת אמיר וגילינו שהייתה מעורבת בקטטה. באה מישהי ודחפה לה את האופנוע אחרי שיצאה ממועדון לסבי "מינרבה". למשטרה היא המציאה סיפור שיש לה מעריצה אלמונית, אבל בחקירה התברר שזו הייתה אחת מהמאהבות שלה.

נו אפרת אמיר מי אלים יותר? גברים או לסביות? הרי יש לך ניסיון אישי, וזה רק קצה הקרחון של סיפורי האלימות של לסביות נגד לסביות שאת מעורבת, ושאת יודעת.

אפרת אמיר אמרה לאמא, שככל שהיא מעוניינת שהילדה תגיע הביתה, עליה להיפרד מבעלה, והיא באופן אישי תעשה לאמא ביקור בית.

אז אנא, אפרת אמיר  התרכזי בבת הזוג שלך, ואל תדחפי את האף שלך למקומות שלא צריך, כגון המאבק הנפיץ בין הפמינאציה והפטריארכיה. את האף שלך אנו ממליצים לך לדחוף בתוך הפות של החברה הנוכחית שלך. מקווים שהיא תחזיק מעמד איתך.

קישור לפייסבוק של אפרת אמיר: פייסבוק https://www.facebook.com/efrat.amir.35?fref=ts

שימו לב לפוסט אותו היא פרסמה: "עבודת דוקטורט: קשר גנטי ללא קשר דם". ואז היא שמה תמונה של קטינים החוסה תחת סעיף 24 לחוק הנוער האוסר פרסום של ילדים בסיכון. בהמשך תוכלו לקרוא את הגיגיה של אפרת אמיר בביטויים גסים בשפת רחוב: "מפשתן", "שתינה" ושאר הפרשות גוף בתוך הפוסטים המחרידים של מנהלת מרכז החירום "אהבה".

מישהו מכם היה מפקיר את ילדיו עם אפרת אמיר, אלימה עם שנאת גברים מיזנדרית לשמור לו על הילדים?

אפרת אמיר

כאן הבהמה אפרת אמיר מסתתרת מאחורי תמונת כלבה חסרת ישע. הכלבה נראית מבועתת לגמרי.

אפרת אמיר שרמוטה שמנה

בתמונות אפרת אמיר ובת הזוג שלה. מסתבר שיש לה צד אפל. היות והיא חושבת שכל הגברים אלימים, כיצד נתנו לה בן זכר למשמורתה? פיחסה עלייך יא אמיר.

אפרת אמיר2

מדוע הילדים האלה לא גדלים במרכז חירום???

אפרת אמיר3

הנבלה אפרת אמיר ובת הזוג המופרעת שלה, את הילדים האלה שנלקחו מרחם אימהות  אחרות הן מגדלות. מדוע שהילדים האומללים הללו לא יגדלו במרכז חירום, אם זה מקום כל כך טוב לילדים?

אפרת אמיר4

אפרת אמיר5

וכך נראה בית של מנהלת מרכז חירום. ערימת כביסה לא מקופת על הכסא, תריסים מוגפים המדירים קרני שמש ודכאון כללי קשה מאוד.

אפרת אמיר6

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s