עו"ד שחר שוורץ שקרן ורמאי בדה תלונה מופרכת נגד עורכת דין מוערכת. ועדת האתיקה קבעה: "טענת עו"ד שחר שוורץ נעדרת תשתית ראייתית"

כל מי שנתקל בעו"ד המטורלל שחר שוורץ יודע להגיד שמדובר במופרע הלוקה בנפשו. אנו כותבים דברים אלו בביטחה ומתוך דאגה כנה לבריאותו הנפשית של שוורץ. עורכי הדין איתם שוחחנו על שוורץ הפגע רע אמרו שהם לא רוצים להתעסק איתו. אחד אמר: "עזבי אותי מהמשוגע הזה. פסיכי לגמרי. אי אפשר לצאת ממנו. הוא שולח מבול הודעות סמס מטרידות וסדרת טלפונים שנמשכת עד לפנות בוקר". עו"ד אחר אמר: "האיש מסובב על כל הראש. מי נתן הוראה לשחרר אותו מהמחלקה הסגורה?".

שחר שוורץ הוא תובע סדרתי תביעות סרק נגד אזרחים אומללים שנקרו בדרכו, כולל תביעות מופרכות של הטרדה מאיימת שלא הייתה ולא נבראה. הוא מטריד שופטים, מתבטא נגדם בלשון מעליבה כולל התייחסות מבזה למיניותם (ראו השופט יחזקאל אליהו), מטריד עורכי דין וחמור מכל, מגיש נגד עורכי דין תלונות שקריות לוועדת האתיקה מתוך מטרה אחת: להציק ולהטריד את הנילון ללא הפוגה. הנ"ל הגיש תלונות נגד עוה"ד יערה רשף, אחז אגם, יניב מויאל ועוד ועוד.

טרם ניגע בתלונה שהגיש ונדחתה כמובן, נציין כי ראוי להציץ ברשת האינטרנט על שמו השחור משחור של עו"ד שוורץ, שכשמו כן הוא: שחור. הנזקים שהוא מחולל לאנשים שאפילו לא מכירים אותו, בלתי ייאמנו. ולעניינו: עורכת דין יערה רשף, מומחית בפלילים, היא בין אלו שנתקלו, לצערה הרב, בפיגוע שחר שוורץ. חיידק מכוער מציק כמו יבחוש ואין ספריי לבער את הנגע. מכה.

הפיגוע שוורץ, הגיש נגד עורכת הדין המוערכת יערה רשף, תלונה שקרית ומופרכת בלשכת עורכי הדין, שם הוא טען נגדה ב- 38 עמודים דברי בלע ולשון הרע כזבים מן היקב ועד הגורן.

סופו של דבר, רכזת ועדת האתיקה דחתה מכל וכל את תלונתו   על הסף בעמוד אחד. מתשובותיה של עו"ד קרסוצקי-יחזקאל רכזת ועדת האתיקה, ניתן להבין את הקטנוניות של גוש השחרא המעיק, וכפי שתוכלו לראות הוא הגיש במקביל גם תלונה נגד עו"ד אחז אגם. אנו נביא את הדברים כלשונם:

"1. בהתייחס לטענתך, כי עו"ד רשף יערה התבטאה באופן שאינו ראוי נשיבך, כי ועדת האתיקה לא מצאה בדבריה ובהתבטאויותיה של עו"ד רשף יערה התבטאויות אשר עולות כדי עבירה אתית.

2. בהתייחס לטענת, כי עו"ד רשף יערה לא שלחה לך מכתב התראה בטרם הגישה נגדך תביעה נשיבך, כי עו"ד רשף יערה היתה מיוצגת בזמנים הרלוונטיים ע"י עו"ד אחז אגם, אשר הגשת נגדו תלונה בעניין.

3. בהתייחס לטענתך, כי עו"ד רשף יערה נפגשה עם לקוח פוטנציאלי, בזמן שהאחרון היה מיוצג ע"י עורך דין אחר, וזאת לטענתך במטרה לשדלו, הננו להשיבך, כי טענתך זו נעדרת תשתית ראייתית.

4. בהתייחס לטענתך, כי עו"ד רשף יערה פרסמה את עובדת היותה (בעבר) בכ מערך הקבילה במחוז תל אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין נשיבך, כי ועדת האתיקה לא מצאה מניעה ו/או דופי אתי בכך שהנ"ל כתבה בתגובותיה עובדה זו.

5. לאור האמור לעיל הוחלט על גניזת תלונתך.

בכבוד רב,

מיכל קרסוצקי-יחזקאל, עו"ד

רכזת ועדת האתיקה

חבל מאוד שועדת האתיקה כמו גם הנהלת לשכת עורכי הדין והנהלת בתי המשפט, לא נוקטת הליכים נגד עו"ד שחר שוורץ המגיש תלונות כוזבות, שקריות ומופרכות המכילות התבטאויות של שפת ביבין. הגיע הזמן שמישהו יורד את ידית האסלה על השחרא ויזרים אותו לביב השופכין בעזה. שם מקומו.

אנו נעביר מכתב זה לידיעת כבוד השופטת טל לוי, יחזקאל אליהו והנהלת בתי המשפט, לשופטים שנפגעו באופן ישיר מעו"ד שחר שוורץ, על מנת לדרבנם לפעול נגדו לשלילת רישיונו.

המשך יבוא.

תלונה שהגיש עו"ד שחר שוורץ הרמאי והנוכל נדחתה על הסף על ידי רכזת ועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין
תלונה שהגיש עו"ד שחר שוורץ הרמאי והנוכל נדחתה על הסף על ידי רכזת ועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין

עוד ממעללי הפיגוע שחר שוורץ בקישורים:

מחריד: עו"ד שחר שוורץ היכה מכות רצח עובדת סיעודית שטיפלה באביו איוליה בולאה וסירב לשלם לה את שכרה. כשתבעה אותו הכפיש אותה: אלכוהוליסטית וגנבה והעליל נגד עו"ד גיא ברנד – סע"ש 28588-09-15 איוליה בולאה נגד שאול שוורץ ועו"ד שחר שוורץ

עו"ד שחר שוורץ תוקף את הפסיכולוגיות סיון צמח וענת שמואלי ממכון שקד: "אני צריך מקום של כבוד במוסד סגור עם שמירה 24/7"

עו"ד שחר שוורץ הגיש תצהיר כוזב לביהמ"ש והציג "ראיות" שהוא עצמו יצר כדי להצדיק צו הרחקה. משנתגלתה התרמית ביקש למחוק את התביעה שהגיש – ה"ט 48181-10-15 שחר שוורץ נ' העיתונאי מוטי לייבל

עו"ד שחר שוורץ פדיחה ברמה בינלאומית – השופטת טל לוי מביהמ"ש השלום דחתה על הסף צו למניעת הטרדה מאיימת שהגיש עו"ד שחר שוורץ נגד העיתונאי מוטי לייבל – ה"ט 47391-06-15

עו"ד שחר שוורץ מתנהל בשפת ביבים ובאלימות גם נגד שופטים – כינה את השופט יחזקאל אליהו: "מנייק והומו בן זונה שאין לו מזג שיפוטי" / יואב יצחק News1

עו"ד שחר שוורץ חורג מהחוק ומתנהל בהפקרות מוחלטת תוך הפרת איסורי פרסום, שיגור איומים וניסיון לסחוט באיומים / יואב יצחק, News1

השופטת שרית זמיר ביהמ"ש שלום ראשל"צ זיכתה את עו"ד שחר שוורץ מחמת הספק בשל מחדלי חקירה וקבעה נגדו: "אדם שתלטן, בוטה, לא סובלני, רגזן, נחרץ בדעותיו, מתקשה להתנהל ביציבות במסגרות חייו השונות" – ת"פ 25241-09-10 מדינת ישראל נ' עו"ד שחר שוורץ

עו"ד שחר שוורץ חפרפרת הזוי לא אמין ושקרן – אזהרת אמינות חריפה

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s