אזהרת עו"ס סוטה מין: חי ישראלי, לשכת רווחה נתניה – חשדות כבדים להטרדות מיניות ומעשים מגונים במטופלות רווחה

באתרנו התקבל מידע, ובו חשדות כבדים נגד עו"ס לחוק הנוער חי ישראלי https://www.facebook.com/chay.israely?fref=ts, לשכת רווחה נתניה, מבצע מעשים מגונים והטרדות מיניות קשות באימהות חד הוריות.

חי ישראלי עו"ס לחוק הנוער לשכת רווחה נתניה, חשדות כבדים למעשים מגונים בקורבנות משרד הרווחה
חי ישראלי עו"ס לחוק הנוער לשכת רווחה נתניה, חשדות כבדים למעשים מגונים בקורבנות משרד הרווחה

אם חד הורית מנתניה, שמשפחתה נקלעה למצוקה, ובצר לה פנתה האם לחי ישראלי, שימצא פתרון לבנה בפנימיית הרווחה, מצאה עצמה נסחטת על ידו, כשהוא מבצע בה מעשי סדום תוך התעללות נפשית, כשבהמשך הוא ביקש לצרף את בנה למעשים אלו שלו.

בידי אתר זה ראיות לכאורה להוכחת אשמתו של חי ישראלי, ובהן עדויות האם ובנה, ועדויות נוספות של נשים אחרות.

חי ישראלי, התחתן בשנת 2013, והעבירות שביצע כלפי האם החד הורית, נמשכו כל אותה תקופה, משנת 2007 ועד היום. המשפחה מתגוררת בנתניה. לדברי האם,  בשנת 2007 צעק עליה חי ישראלי, כי היא מזניחה את עצמה, ולא משקיעה בביתה, הכה אותה בידיו. האם הגיבה בהלם ובבכי. לאחר אירוע זה וכדי לפייס אותה, נתן חי ישראלי לאם צמיד.

בשנת 2008 נכנסה האם להיריון בלתי צפוי מחי ישראלי, והוא אמר לה שיתמוך בה ובתינוקת. במהלך תקופת הריונה צבט אותה, התפרץ לעברה והכה אותה בכל גופה באמצעות כפכף קשיח, עד שהגיעה לידי עילפון.

לאחר לידת הבת מלכה, החל חי ישראלי, באופן כמעט יום יומי להתפרץ על האם בצעקות ובקללות ולהכות אותה, כל אימת שלא הסכימה מיד עם רצונותיו שלו או עשתה פעולה מבלי לקבל את אישורו קודם לכן. חי ישראלי נהג להטיח באם כי עליה לציית לו, תוך שהוא מקלל אותה, בעיקר בדרך של סטירות בידיו לעבר ראשה של האם וגם בדרך של בעיטות ואגרופים בכל חלקי גופה והטחתה לרצפה.

בשנת 2009 נהג חיע ישראלי לצעוק ולהפעיל אלימות גם כלפי הבן הבכור של האם, הוא צעק על הילדים והכה אותם באמצעות ידיו בסטירות ובאגרופים בפניהם ובראשם וכן בבעיטות ובצביטות, בתדירות של מספר פעמים בשבוע, לרוב בתגובה על אי הצלחת הילדים בלימודים או התנהגות שאיננה לרוחו. במספר הזדמנויות השכיב חי ישראלי, את הילד לצידו, הפשיט אותו ממכנסיו ותחתוניו ודקר אותו באשכיו באמצעות מחט.

חן ישראלי מקיים קשרים עם נשים מחוץ לנישואים, ואמר לאם כי אפשר להיות נשוי גם לשתי נשים וכי היא מקנאה באשתו.

בשנת 2010 חייב את האם לקרוא בשמה של אשתו רינה לאם בעת שהיא קיימה איתו יחסי מין במרפסת בחדר בית מלון. באותה תקופה הוא קיים קשר מיני נוסף עם נשים שונות בעיר נתניה, ודרש מהאם לשתף פעולה עם מעשיו ולרצות את אותן הנשים עימן הוא בקשר, תוך שהוא משפיל את האם ומכנה אותה "זבל", "אני שונא אותך" ו"תמותי היום בלילה".

האם מספרת כי בשעת לילה מאוחרת, הכה חי ישראלי את האם, ולאחר מכן הוציא אותה כעונש אל חדר המדרגות כשהיא עירומה, שם המתינה כחצי שעה. לאחר שנעתרה האם לדרישות חי ישראלי והבטיחה לו כי תהיה טובה אליו, תעשה את שהוא מבקש ולא תתנגד לקשריו עם נשים אחרות, הוא איפשר לה להיכנס לביתה.

למעשים אלו של חי ישראלי ישנן עדות רבות.

אנו פונים לנשים שנפגעו מעו"ס חי ישראלי, לדווח באתר זה, באופן אנונימי. התגובה תישמר במערכת, ואנו מתחייבים להגיש בשמכן תלונה במשטרה.

חי ישראלי סוטה מין
חי ישראלי סוטה מין
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s