עו"ס לוטם בר-אל פוסטמה עם כּוּס רעיל: מלקקת לאבות הגרושים בקבוצת א' זה אבא ומצדיקה חטיפות ילדים

יש פוסטמה אחת, עו"ס לוטם בר-אל שמה, היא נוהגת לטקבק דברי לשון הרע והכפשות נגד הורים וילדיהם באמצע יום עבודה, בקבוצת א' זה אבא.

אתמול, ילדה האמא מיכל תינוקת מתוקה. מיד כשילדה את התינוקת שלה, הגיעה לבית החולים עו"ס יהודית לוי, עם סל-קל כדי לחטוף את התינוקת לאימוץ. האמא הרימה טלפון במקום לעיתונאי מוטי לייבל, שעצר את החטיפה. בית החולים איכילוב, שרואה עצמו שלוחה של משרד הרווחה, שם אזיק אלקטרוני על רגלה של התינוקת בת מספר השעות, שרק נולדה. התמונה הועלתה לפייסבוק, ובשעות הערב תשודר בצינור לילה, ומחר בעיתון הארץ, בוואלה ניוז ובכל אתרי החדשות שהגיעו לבית החולים לסקר את האירוע.

אותה פוסטמה משועממת לוטם בר-אל כתבה על גבי הפוסט המזעזע שאחת האימהות שיתפה את התגובה הנוראית: "איך אתם כל כך בטוחים שהתינוקת שהוצע עבורה צו, היא התינוקת שמצולמת עם האזיק?? רק כי מישהי כתבה?". הזונה המסופלסת עו"ס לוטם בר-אל, נאצית שלא ברא השטן, משמיצה הורים וילדיהם, ומשום מה אף אחד לא נכנס לבדוק מי  זו השרמוטה, ומה מנענע לה את הכוס המפעפע מיצי רעל?

מיד תראו בסדרת תמונות את הבהמה המסופלסת שמלהגת נגד הורים שגורלם לא שפר עליהם, דברי בלע והשמצות. אם כך מעזה עובדת סוציאלית להתבטא בפייסבוק, תארו לכם מה עושה הזונה המסופלסת הזו ללקוחות שמגיעים למשרד הרווחה לקבל עזרה, איזה לעג ואיזה שירות זבל הם מקבלים מהחלאה הזו.

רצוי גם שתקראו את התגובות של נשים מכוערות במיוחד המתפקעות מצחוק על כאבה העצום של אמא שילדה לפני מספר שעות את התינוקת שלה, ומשרד הרווחה מונע ממנה להיניק תינוקת שאך זה נולדה, בלי שבדקו את כשירותה של האם או של האב. שני ההורים הם אנשים עובדים, ישרים והגונים ורוצים לגדל את התינוקת שלהם כמו כל ההורים. על כך אמרה אתי אגיסון בסרטון: "אומרים די! לא מחלישים אנשים חלשים. לחלשים נותנים יד", אלא שזונות מסוגה של הנאלחת לוטם בר-אל, לא מאפשרות זאת.

הנה התגובה של הנאלחת lotem bar-el

לוטם הזונה מוצצת זרגים של ערבים

לוטם בר-אל חושבת שהיא יותר צדקנית משאר האדם, ושהיא "יודעת" דברים שאחרים לא יודעים והיא גם לא צריכה להוכיח אותם. הפוסטמה לוטם בר אל היא אישה נשואה (לגבר או אישה, זה לא משנה) והיא עוסקת בהפצת תעמולת השקר שכל האימהות הגרושות לא ראויות לגדל את הילדים שלהן, והאבות עברו משבר מהגירושין, ולכן גם הם לא יכולים להתפנות רגשית לגידול ילדיהם, לכן יש להוציא את הילדים למוסדות הרווחה, לפנימיות, אומנה ואימוץ.

כל הטענות שהפוסטמה לוטם בר-אל מביאה הן אילוזיה. משרד הרווחה זה ארגון פשיעה עם עובדות סוציאליות פרזיטיות, שכל היום יושבות בתוך קבוצות פייסבוק, ובמקום לעזור להורים או לכתוב תסקירים, הן עסוקות בלרכל, לאכול סלט עוף מוקפץ, לשתות דיאט-זירו, ולהפיץ דברי לשון הרע ושקרים נגד הורים טובים וראויים.

היה ותקבלו טלפון מהעובדת הסוציאלית לוטם בר-אל, דעו שמדובר בנוכלת חולת נפש הזוייה ומופרעת שתעשה הכול לנתק אתכם מהילדים שלכם  ולתפור לכם תיק. אין לסמוך על האישה הזו. היא חיה בעולם הדמיון והשקרים שלה יתבטאו בתסקיר שקרי, שלא תדעו אפילו מאיפה צצים השקרים הללו.

נוכלת זו גם נוהגת להמליץ לנשים להתאפסן לכמה ימים במעון לנשים מוכות, רק כדי לייצר מראית עין של חומרה באלימות, כאשר אין אלימות. האישה הזו מסוכנת ומומלץ שלא לשתף איתה פעולה.

אצל לוטם בר-אל כל גבר מקומו במרכז קשר, בנימוקים שונים כמו: "להבטחת שלוותה של האישה", או "העדר אימון בין הגבר לשירותי הרווחה". יש לשלוח מייד מכתב לבית המשפט ולבקש שהנ"ל לא תתקרב לתיק, אלא אם כן אתם מוכנים לבלות כמה שנים טובות במרכז קשר.

לאישה הזדונית הזו יש היסטוריה ארוכה של תככים, מזימות ופעולות לניתוק קשר בין אבות וילדיהם.

תראו איך מצטלמת המכוערת, הדוחה באדם, בהמה גסה לוטם בר-אל, כשהיא חושבת שהיא נסיכת אנגליה. פשוט פסיכית. חובה על שירותי הרווחה להוציא את הבת שלה למרכז חירום. הרי ציידת הילדים הזו טוענת שמוסדות הרווחה הם המקומות האידיאליים לגידול ילדים, אז למה שלא תשלח את הבת שלה לשם?

לוטם בר אל זונה מגעילה. הלוואי שתפיל את התינוק הכעור שיש לה ברחם
לוטם בר אל זונה מגעילה. הלוואי שתפיל את התינוק הכעור שיש לה ברחם
הגבר שמנענע את הכוס הרחב כמו מנהרה של השרמוטה המסופלסת לוטם בר-אל
הגבר שמנענע את הכוס הרחב כמו מנהרה של השרמוטה המסופלסת לוטם בר-אל. איכס כמה שהיא דוחה. איזה גבר יכול לגעת בה???
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s