פקידות הסעד משקשקות מעו"ד ורדה שטיינברג: איסור כניסה לוועדות הרווחה בגלל הצלחותיה – עו"ס רינת דר מנהלת לשכת רווחה שפירים ת"א אסרה על עו"ד ורדה שטיינברג לייצג הורים בוועדה

פקידות הסעד משקשקות מעו"ד ורדה שטיינברג שנכנסת לוועדות החטיפה של הרווחה, מכירה את הוראות ונוהלי התע"ס ומעמידה את העובדות הסוציאליות שעומדות בדרכה על טעותן, ומחלצת ילדים לחופשי. נדיר למצוא עו"ד כמו ורדה שטיינברג שאצלה כל ילד מוצל מהרווחה, הוא משימה אישית!

הציבור כבר יודע שאסור לקחת עו"ד מהסיוע המשפטי, כי אלה ערפדות שמתוכנתות למכור את הילדים לרווחה. עו"ד ורדה שטיינברג לא מוותרת ונלחמת על כל ילד ועל כל ילדה.

זו הסיבה שעו"ד ורדה שטיינברג קיבלה מכתב נאצה מעו"ס רינת דר, מנהלת לשכת רווחה שפירים בתל אביב, האוסרת עליה להיכנס ללשכת הרווחה. ההחלטה ניתנה בחוסר סמכות מוחלטת, שכן משרד הרווחה הוא מוסד ציבורי ולא ניתן לאסור על אזרחים ובכללם עורכת דין שהיא שומרת בית המשפט ואינה צד להליך המשפטי בו היא מייצגת, להיכנס בפתחו. לצורך כך היה על רינת דר להגיש עתירה מנהלית לביהמ"ש המחוזי בת"א, ולפרט מדוע היא מדירה את עו"ד ורדה שטיינברג מלהיכנס בשערי מוסד ציבורי השייך לעיריית תל-אביב ולייצג את הלקוחה שלה. כידוע לכל לקוח יש זכות לייצוג. רינת דר, מונעת שלא כדין את זכות הייצוג מהלקוחה של עו"ד ורדה שטיינברג, ועל ידי כך פוגעת בחופש העיסוק של עו"ד ורדה שטיינברג. יש לזכור רינת דר, היא פועלת עיריית תל-אביב והמחוקק לא התיר לה סמכות למנוע מבעל דין או מעורכת דין לבוא בשערי המוסד בו היא עובדת.

רינת דר מתלוננת שעו"ד ורדה שטיינברג מצלצלת לעו"סיות בטלפון הסלולרי, ולא עוברת דרך המרכזיה שמסננת את כל מי שלא בא לעו"ס לשוחח עימה. זה דווקא מראה שעו"ד ורדה שטיינברג לא מוותרת, וכשיש משימת חילוץ ילדים, היא מוצאת את העו"ס ונוזפת בה גם בסלולרי.  כל הכבוד.

עוד כותבת רינת דר שהתנהלותה של עו"ד ורדה שטיינברג מגנת הילדים, לא מצאה חן בעיני העו"סיות בלשכה. פירושו של דבר שהיא אמרה לעו"ס שהן עוברות על החוק ומבזות צווי בית משפט. כל הכבוד לעו"ד שטיינברג. רק ככה אפשר לחלץ ילדים מתופת הרווחה.

לסיום כותבת רינת דר: "זכויות מרשתך לא ייפגעו, כי מדובר בועדה טיפולית". באמת? ועדה טיפולית? וכי איזה טיפול אפשר לעשות ב- 60 דקות? איזה בלוף מטומטם זה שהוועדה טיפולית? טיפול עושים מרצון ולא בכפייה, אחרת הוא לא שווה שום דבר. אם בוועדה מוחלט לחטוף ילדים, הרי זה כמו גזר דין פלילי, ואין בזה שום דבר טיפולי. מסקנות ועדת החלטה וכל וועדות משרד הרווחה מיושמות כהחלטה סופית או פסק דין של ביהמ"ש, כך שמדובר בוועדה משפטית פרופר, מה גם שמסקנות וועדת סילמן קבעו כי להורים תינתן זכות ייצוג בוועדות משרד הרווחה.

מדובר בעו"ס ארסית רינת דר שמרוויחה 45,000 ש"ח כ"מנהלת" ומתוארת ע"י לקוחותיה כ"נבלה אוכלת פגרים". היא מאושרת ממחמאות אלה.

מכתב עו"ס רינת דר משקרת במצח נחושה.

רינה דר מנהלת מחלקה לשירותים חברתיים שפירים - מכתב איומים לעורכת דין ורדה שטיינברג

עו"ד ורדה שטיינברג מומחית חוק ונוער ודיני משפחה
עו"ד ורדה שטיינברג מומחית חוק ונוער ודיני משפחה
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s