עו"ס נרי מנור פנתה לגוגל להסיר את עובדת היותה פושעת נגד האנושות המבצעת ג'נוסייד נגד ילדי עובדים זרים

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pCgri-uN

עו"ס נרי מנור פנתה לגוגל להסיר את הקישורים על שמה, מהם עולה שהיא מבצעת פשעים חמורים נגד האנושות. נרי מנור סוחרת בילדי עובדים זרים, כמו גם ילדי ישראלים ממשפחות מוחלשות. נרי מנור שייכת לקבוצת העובדים הסוציאליים הסוחרים בילדים, והיא מקבלת סיפוק על כל ילד שהיא מצליחה לקרוע מעל משפחתו. את הנזקים שהיא גורמת למשפחות, היא לא מספרת, את ההרס והחורבן שהיא משאירה מאחוריה, אף אחד לא מסקר.

עו"ס נרי מנור נעזרת בסחר בילדים, בשופטי נוער שמשמשים חותמת גומי לכל מה שהיא רוצה. שופטי הנוער הם בובה על חוט, והם חלק בלתי נפרד מהסחר בילדים שמתרחש במדינת ישראל.

פייסבוק ואתרי הזבל של בלוגר, נכנעים לתכתיבים של הפושעת נגד האנושות נרי מנור, ברם אתרי וורדפרס, מבינים את חופש העיתונות, ולא מסירים דבר. מובא לפניכם הסרטון בו מוצגת נרי מנור במלוא קלקלתה: חטיפת ילדי עובדים זרים, תוך גירוש האבא מהארץ בלי לאפשר לו לקחת את בתו, ומעצר האם ללא סיבה ותיוגה כאם שנטשה את בתה.

הפנייה שביצעה נרי מנור לגוגל:

https://www.lumendatabase.org/notices/11887581#

דצמבר 2014 – לשכת הרווחה תל אביב – עובדת סוציאלית לחוק הנוער נרי מנור מציגה כיצד מדינת ישראל מעבירה ילדים מרשותם של מבקשי מקלט ועובדים זרים, לרשויות הרווחה מבלי שנעשה מאמץ כלשהו לאתר את ההורים ולברר דעתם או על ידי גירוש ההורים, וזאת בניגוד לאמנת האו"ם בדבר מניעת רצח עם (ג'נוסייד) הקובעת (סעיף 2.5): השמדת-עם פירושה, העברת ילדי הקבוצה לקבוצה אחרת בדרך כפייה.

הפשע נעשה כביכול מתוך כוונה טובה בשם טובת הילד ואולם העובדות מדברות בעד עצמן. מדובר בתופעה שאינה חדשה ומזכירה את פרשת ילדי תימן שנעלמו.

התנהלות משרד הרווחה מתבצעת בדלתיים סגורות ללא ראיות מול אנשים אומללים מבקשי מקלט בעלי קשיי שפה שקל לחטוף מרשותם את ילדיהם אופן מניפולטיבי וביורוקרטי.

העוגן של הילד הם הוריו, אולם עובדת סוציאלית נרי מנור משיקולי תאוות בצע עמותות הרווחה המופרטות תולשת הילדים מהעוגן שלהם ומעבירה אותם לעמותות המופרטות מבלי לשאול את ההורים או לידע אותם.

קישורים:

פנים אמיתיות זעקת ילדי חטופי הרווחה – תעשיית הסחר בילדים, תחקיר משה הרוש, אמנון לוי, ערוץ 10

 נרי מנור אנחנו הולכים לקחת עכשיו ילדה בת 3.5 שנים נרי מנור גירשה את האבא לסודן וגנבה לו את הילדה בת 3.5 שנים

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s