אזהרה לציבור: אתי אוזן – סלעית לשיקום זונות מצאה לה ג'וב כרכזת קלט חירום 'טירת הילד' שם היא מתעללת בילדים חסרי ישע

אתי אוזן זונה משוקמת מצאה שיקום כרכזת קלט חירום 'טירת הילד' בנתניה, שם היא בילדים של אימהות.

אתי אוזן מתעללת בילדים חסרי ישע שנחטפו מהוריהם על ידי פקידות הסעד לצרכי סחר בילדים. הילדים הללו שוהים בכפיה במרכז חירום "טירת הילד".

מרכז החירום מקבל 17,000 ש"ח בחודש על כל ילד. אתי אוזן, רכזת מרכז החירום, מתעללת בסדיסטיות ואכזריות בילדים בשם טובת הילד.

דיווח שהתקבל בידינו מעלה, אתי אוזן גררה קטין בשערותיו מהרצפה, לאחר שהילד השתטח וצרח שהוא רוצה את אמא שלו. שיטת "הטיפול" של אתי אוזן, היתה לבעוט בצלעות הילד השוכב על הרצפה, לסדוק לו 3 צלעות, לגרור אותו בשערותיו, תוך תלישת שערותיו מהקרקפת. כתוצאה מ"הטיפול" של אתי אוזן, הילד אושפז למשך 5 ימים בבית חולים לניאדו בנתניה.

מי שהגיעה לטפל בילד בבית החולים היתה אמא שלו, שממנה הוא נתלש בטענה שהיא מסכנת אותו.

כיצד תירצה אתי אוזן את אלימותה? היא מסרה, שהילד השתולל והיא הפעילה כוח הכרחי לרסן את הילד. את סדיקת הצלעות הסבירה, שהרגל שלה החליקה על הבטן של הילד ומסרה שהיא נאלצה לתפוס את הילד משערותיו, כי הוא התנגד בכפות ידיו לאחיזה.

כשהאמא איימה לתבוע את מרכז החירום באמצעות עו"ד מומחית חוק ונוער, אתי אוזן אמרה לאמא: "אני לא ממליצה על עורכת הדין הזו. היא לא מפנימה שאנחנו, מרכז החירום פועלים אך ורק לטובת הילד".

הילד סיפר לאמו, שאתי אוזן השאירה את דלת מרכז החירום פתוחה, כדי שהוא יוכל לברוח, ואז היא תאמר שהוא נחבל מחוץ לקלט החירום, אלא שהילד לא יכול היה לנשום, מאחר וצלעותיו רוסקו מהבעיטות של אתי אוזן, כך שהוא נותר שוכב על רצפת קלט החירום, מדמם מראשו ומעורפל בהכרתו.

אתי אוזן מתעללת בילדים חסרי ישע
אתי אוזן מתעללת בילדים חסרי ישע. זונה שעברה שיקום על ידי סלעית לשיקום זונות ונשלחה לעבוד כרכזת קלט חירום 'טירת הילד'
שער הכניסה למרכז חרום 'טירת היל', הושאר פתוח לרווחה כדי שהילד הפצוע יצא ממרכז החירום בכוחות עצמו, ואז אתי אוזן תטען שהוא פצע את עצמו כשנמלט
שער הכניסה למרכז חרום 'טירת היל', הושאר פתוח לרווחה כדי שהילד הפצוע יצא ממרכז החירום בכוחות עצמו, ואז אתי אוזן תטען שהוא פצע את עצמו כשנמלט
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s