שיטות משטרת ישראל לחקירת עדים החוקרת לילך רנן, קיללה נחקרת: "מזדיינת מלקקת חרא מתחתונים" את החקירה ניהלו איציק לוי, אשר ליזמי ולילך רנן

לראשונה בישראל, נחשפות החקירות המצולמות שעברו נשות דניאל אמבש וילדיהם, חקירות מחרידות, בהם החוקרת הראשית לילך רנן צורחת בחוסר שליטה ומכה נחקרת. צפו בסרטון.

שגיאה
הסרטון הזה מושעה בגלל הפרת תנאי השירות

לילך רנן, היא זונה שעברה שיקום על ידי פרויקט סלעית לשיקום זונות, שסידרה לה עבודה בתחנת משטרת ירושלים. רנן התקדמה לתפקיד חוקרת, אחרי שגילתה את הכישורים האורליים שלה למפקד התחנה. היא נחשבת לאחת שזורמת עם כל מאן דהוא. היא שכבה עם כל דרגות הקצונה במשטרת ירושלים, וכך קיבלה את התפקיד הנחשק: חוקרת מהגיהנום המוציאה הודאות שווא מכל הנחקרים, שלא מסוגלים לעמוד בעינויים הסדיסטיים שלה.

לילך רנן היא בהמה גסת רוח, עם שפת ביבים אותה היא מכירה מעבודתה בזנות בככר החתולות. החוקרת רנן סדיסטית מתעללת, נוהגת לסטור, לתלוש שערות מהנחקרות, ולהכות נמרצות את הקורבנות שנופלים בטלפיה. באלימות שלה היא סחפה את איציק לוי ואשר ליזמי, לנהוג בבריונות וברוטליות כלפי נחקרת, אמא צעירה ועדינה שמעולם לא פגעה בבריה.

בסרטון, נחקרת האמא שמחה אמבש, שהייתה אחת מ- 6 הנשים שחיו עם דניאל אמבש, הואשמה על לא עוול בכפה, כי "התעללה" בבתה הקטנה בת ה- 3 ואנסה אותה. מדובר בעלילות שווא מופרכות שנתפרו על ידי החוקרת ביחד עם משרד הרווחה, כדי להרשיע את דניאל אמבש, שניהל אורח חיים פוליאמורי שאינו מקובל על ידי המדינה. סופו של דבר, שמחה אמבש נשברה במהלך החקירה, העידה עדות שקר נגד דניאל אמבש, והתיק נגדה נסגר מחוסר אשמה פלילית ובתה הושבה אליה.

החוקרים איציק לוי ואשר ליזמי, נהגו באלימות מילולית קשה כלפי שמחה אמבש, כינו אותה בכינויים גסים ודוחים, הצטרפו ללילך רנן האלימה, שסחבה את שערות ראשה של שמחה ונתנו דרור ליצריהם האפלים. מי היה מצליח לשרוד חקירה מזוויעה כזו? אף לא אחד. השופטים שצפו בהקלטה, חשבו שזה בסדר שהחוקרת הבהמה מקללת "זונה, מזדיינת" ואיפשרו את ניבולי הפה והאלימות.

שמחה אמבש נכלאה בנווה תרצה במשך שנה, בתה נלקחה הקטנה נלקחה ממנה, כשהשופטים האטומים אישרו את המשך מעצרה וההתעללות בה, בלא שהיה בדל ראיה לעלילות הבדיוניות שנרקחו על ידי הזונה המשוקמת לילך רנן.

כך תפרו תיק שקר לדניאל אמבש, בגינו הורשע ל- 26 שנות מאסר.

שמחה אמבש, חזרה מעדותה נגד דניאל אמבש, כשהיא מספרת שאולצה להעיד נגדו לאחר שיטות חקירה סדיסטיות. הסרטון בקישור כאן.

הקשיבו לחקירה ולצרחות של לילך רנן: "איזה הקשר יש, להביא ילדה לחדר ולראות אותך מזדיינת שם עם מישהו אחר וצורחת… את מלקקת חרא מהתחתונים של אסא".

דניאל אמבש חף מפשע! עדותה של שמחה, אשתו של דניאל בה הוא חוזרת מדבריה המפלילים נגד בן זוגה

קישורים:

קראו לנו "שפחות" סרטה של ג'סיקה וטורי דמבו על נשות דניאל אמבש שנידון ל- 26 שנות מאסר בכלא על לא עוול בכפו – צפו בסרט

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s