אזהרת עו"ס נוכלת ובזויה אולי זמיר-דוידוביץ לשכת רווחה קרית מלאכי רוצה להעביר ילד מאמא יהודיה טובה וכשירה לאבא ערבי שלא רוצה לגדל אותו

אולי זמיר דוידוביץ, היא עו"ס לסדרי דין בלשכת רווחה קרית-מלאכי. את הנכדים שלה הזקנה הפנסיונרית מגדלת באושר רב, אבל מאמא אחרת היא מונעת אושר ואת הזכות לגדל את הבן שלה, ללא שום סיבה. למה? אולי דוידוביץ, זקנה קנאית מקומטת, החליטה שאם האמא היהודיה ילדה ילד מאבא ערבי, אז יש להעניש אותה, ולמנוע ממנה לגדל את הבן, נימול, שגדל במשפחה יהודית לכל דבר ועניין.

עו"ס דוידוביץ קיבלה מינוי מבית המשפט לטפל בתיק משמורת שהגישה האמא על בנה. האם, ללא רבב, כשירה, עובדת, במשך תקופה ארוכה עברה הדרכה הורית, כפי שהמליצו לה במשרד הרווחה, למרות שלא הייתה זקוקה לה, הכל כדי להשאיר את בנה במשמורתה.

האב, ערבי החי עם מישהי ארעית, אדם חסר אחריות וחסר מוסר, סירב לעבור הדרכה הורית ולשתף פעולה עם כל הליך טיפולי שהוצע על ידי משרד הרווחה. האבא אינו משלם מזונות על בנו.

עו"ס דוידוביץ, החליטה כי המשמורת על הילד תועבר לאבא, למרות שהאבא עצמו לא מעוניין במשמורת, והודיע לעו"ס, כי מי שתטפל בילד תהיה אחת מאותן חברות שיהיו לו באותה עת.

עו"ס דוידוביץ לא ביצעה ביקור בית, לא בדקה מי בת הזוג של הערבי, והחליטה בדעת מיעוט במהלך ועדת טיפול של משרד הרווחה, כי המשמורת תועבר לידי האב. עוד אמרה העו"ס, כי היא שולחת את ההורים לבצע בדיקת מסוגלות הורית אצל מכון שלם, כשהבדיקה תמומן על ידי הרווחה, והיא זו שתעביר לבודק (מרדכי שרי) את החומרים. מדובר בוועדה שתוצאותיה ידועות מראש, לרעת האם, שכן מכון שלם הוא מכון המקבל את כספו ממשרד הרווחה, והבודקים שלו ידועים בחוסר אמינותם. ראו כתבות: ד"ר מרדכי שרי עבריין מין קובע מסוגלות הורית מטעם משרד הרווחה; מכון שלם בע"מ – חוות דעת שקרית ומרעילה נגד אמא ובנה; מכון שלם בע"מ – שיטות תמחור תמוהות לבדיקת מסוגלות הורית; פיני פישלר, עו"ד – מכון שלם איפשר לעובדת לא מוסמכת לתת טיפול פסיכותרפויטי – תבעתי וזכיתי; מכון שלם ביצע טיפול פסיכותרפי ללא הסמכה – כך קבע בית משפט מחוזי ת"א; מכון שלם ראשון לציון לבדיקת מסוגלות הורית

החלטתה של דוידוביץ, ניתנה כאמור בדעת יחיד שלה. כל העו"ס שנכחו בוועדה, תמכו באמא הראויה והמשקיעה, כשהם מציינים את הדוחות החיוביים של גן הילדים ושל העו"ס המבצעת הדרכה הורית לאמא, והתנגדו בתוקף להעברת המשמורת לידי האב. יתרה מכך, אחת העו"סיות, מיד בתום ועדת הטיפול, כתבה מכתב התפטרות שייכנס לתוקפו ביום 01/07/2016, אם תועבר משמורת הקטין לידי האב, כשהיא מציינת: "אני לא אעבוד במקום שאני יודעת שגרם עוול לאמא ובנה". בנוסף, ציינה אותה העו"ס שהודיעה על התפטרותה, שדוידוביץ מחוייבת לבצע בדיקת מסוגלות הורית לבת הזוג של האבא, דבר שהיא לא עשתה.

כמה חבל שעובדת סוציאלית באושה אחת, זקנה בלה שמסרבת לצאת לפנסיה למרות שעברה את גיל הפרישה לפני שנים ארוכות, פועלת ממניעים הזרים לטובת הילד ובנה, מוציאה שם רע על לשכת רווחה שלמה, כשלא איכפת לה מהנזק שייגרם לילד ואימו בשל החלטתה חסרת הבסיס שתגרום לתוצאות הרות אסון.

ללשכת רווחה קרית מלאכי, מגיעים כל התשבוחות, על שגילו נכונות לסייע לאמא נגד העו"ס שמונתה על ידי בית המשפט. זה לא מובן מאליו.

בתמונה: עו"ס אולי זמיר דוידוביץ זקנה רקובה שמסרבת לצאת לפנסיה וגורמת להרס וחורבן המשפחה

אולי דוידוביץ זמיר עוס זקנה בהמה רקובה להרס המשפחה

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s