אזהרת עו"ס פושעת דורינה (דבורה) דרליוק לשכת רווחה חיפה מאכלסת מרכזי קשר מדופלמת העבירה קטינה 3 משפחות אומנה במקום להשיבה לאימה

העבודה הסוציאלית תעשיה של פרזיטיות המתפרנסות מיצירת מצוקות בציבור כדי להצדיק קיומן

הביטו בפושעת עו"ס דורינה דרליוק מחיפה. עו"ס זו אחראית על יישום מדיניות "שלח כל פונה למשרד הרווחה למרכז קשר" בחיפה. פושעת זו הכניסה אלפי הורים למרכזי הקשר בחיפה, תוך שהיא תפרה תיקים, שכרה פסיכולוגים שיכתבו חוות דעת מוזמנות בלי לראות את ההורים, וגרמה הרס וחורבן. אילו נולדה באיזור מדינה איסלמית, סביר להניח שהייתה מקבלת תפקיד בכיר במחלקת הרווחה של דאע"ש, והיא כנראה הייתה משכללת את השיטה: במקום להכניס הורים למרכז קשר, היא פשוט הייתה עורפת את ראשם ביום שנפתח להם תיק במשרד הרווחה.

דורינה דרליוק זונת ביבים משוקמתתמונה: פייסבוק דורינה דרליוק.

עו"ס זו הוציאה לפני שנתיים וחצי פעוטה בת 3.5 שנים ממשמורת האם, בטענה שהאמא צורכת סמים. במשך שנתיים וחצי האמא נותנת בדיקות שתן ודם, המוכיחות בדיקות נקיות. לאחרונה עברה האמא אבחון מסוגלות הורית אצל פסיכולוג קליני ד"ר עופר בשרי, מקרית מוצקין, שקבע כי הקשר בין האמא לבתה (כיום בת 6), מצויין. הילדה קשורה לאימה ואוהבת אותה מאוד ונצפה קשר חם המועיל לקטינה. מאידך, קבע בשרי, כי האם סובלת מבעיות רגשיות, וזו סיבה לא להשיב לה את בתה לחזקתה. האמא מיוצגת על ידי עו"ד יוסי נקר, מומחה חוק ונוער, שהגיש ערעור לביהמ"ש מחוזי על החלטת שופטת הנוער עדנה בן לוי.

האמא פוגשת את בתה, פעם בשבוע במרכז קשר בחיפה, ובכל פגישה שואלת הילדה את האמא: "מתי תקחי אותי הביתה?". את עו"ס דרליוק זה לא מעניין. היא לא מסוגלת להבין מה היא מעוללת לילדה החטופה שנמצאת באומנה המשמשים לה "הורים" חדשים. הילדה עוברת סדרת חינוך בלתי פוסקת באומנה שלמרות הרעל שמחדירים במוחה, היא ממשיכה ודורשת לגור עם אמא שלה ולחיות איתה. הרווחה שלחה את הילדה להתגורר באיזור מרוחק, כדי שהאמא תתייאש ולא תוכל להגיע לבקר בגלל המרחק הרב, העלויות והזמן בנסיעות, אולם האמא עומדת בתנאים הקשים בגבורה. לאמא בית משלה, מקום עבודה מסודר ומה שחסר לה זו בתה. האמא מספרת שהילדה שלה נסחרה ב-  3 משפחות אומנה, כשהאומנים טוענים שקשה להם לגדל את הילדה, כי היא כל הזמן מבקשת לחזור לאמא שלה.

בימים אלו החליטה פקידת המתעללת הסוציאלית דרליוק, לזמן את האב של הקטינה לוועדה ברווחה, למרות שהאבא לא בקשר עם הילדה (מבחירתו!) מיום היוולדה והביע רצונו שהילדה תישלח לאימוץ.

עו"ס דורינה דרליוק, מיישמת מדיניות קיצונית של התעללות באימהות וניתוקן מהילדים באטימות וברוטליות בשם "טובת הילד", וללא בושה היא מהללת את תעשיית החטיפות והניתוק. חשוב לציין, כי האמא, היא דור שני של שימור לקוחות. האמא, בעצמה גדלה כילדה מאומצת. כעת הרווחה עושה לילדה את מה שעשו לאמא שלה, מייתמת אותה מאימה והופכת אותה לדור שלישי של שימור לקוחות הרווחה. כך הרווחה שולטת על חיי חטופיה. הנחטפים הופכים בעצמם לדור הבא של לקוחות הרווחה.

המשך יבוא.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s